O nás | podlahy Olomouc

V oboru podlahářství a prodeje podlahových krytin působí společnost Dione • podlahy Olomouc na trhu již 20let. Svým klientům nabízí poradenský servis, zpracování řešení a cenové nabídky, přípravu podkladu, prodej a odbornou pokládku zvolené podlahové krytiny, včetně dodání a montáže soklových lišt, přechodových profilů a dalších doplňků, a samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Dione • podlahy Olomouc pokládají dřevěné podlahy z masivu celoplošně lepené i vícevrstvé plovoucí, přírodní linoleum (Marmoleum, Veneto), korkové podlahy celoplošně lepené i plovoucí, vinylové podlahy v dílcích, měkčené PVC v rolích, laminátové plovoucí podlahy a koberce. Dále provádí renovace dřevěných podlah, lité epoxidové podlahy, nátěry podlah a další dle požadavků zákazníka.

Dione • podlahy Olomouc pracují s materiály renomovaných výrobců a značek jako jsou například Tarkett, Forbo, Fatra, Krono Original, E Egger, IVC Group, Magnum, Boen, Kährs, GerflorUzin, Thomsit, Bona , Dr. Schutz, Döllken a další, také dle výběru a přání zákazníka.

Přestože během své dlouholeté činnosti získali mnoho znalostí a zkušeností, tak i nadále se vzdělávají a pravidelně účastní odborných školení, kde získávají další vědomosti a cenné rady.